DOTACJE

Pomożemy pozyskać finansowanie dla Twojej firmy

DOTACJE

Tu znajdziesz aktualne informacje o prowadzonych programach unijnych i krajowych, z których możesz pozyskać środki na swoje działania.
Jeśli masz pytania – napisz lub zadzwoń. Wyjaśnimy szczegóły i umówimy spotkanie.

Mamy w swoim portfolio setki projektów, na realizację których pozyskaliśmy zewnętrzne finansowanie, zdobyliśmy dotacje z różnych programów. Od samego początku działalności firmy ten element wsparcia firm był dla nas niezwykle ważny. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych menedżerów, potrafiliśmy pozyskiwać bardzo duże finansowanie projektów inwestycyjnych i innowacyjnych projektów miękkich. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, znając dokładnie wszystkie zasady programów dotacyjnych jesteśmy w stanie wspomóc w wyborze drogi finansowania, zaprojektować cały proces i przeprowadzić firmę przez najśmielsze i szeroko zakrojone działania. Naszą ogromną wartością jest umiejętność budowania skutecznych partnerstw między różnymi jednostkami. Potrafimy budować relacje biznesowe, które naszym klientom przynoszą nowe możliwości i otwierają kolejne drzwi do tworzenia wartościowych działań. Czytaj więcej >>>

Pomogliśmy już setkom klientów zwiększyć zyski ze sprzedaży

  • Zawsze patrzymy do przodu i to spojrzenie pokazujemy też naszym klientom, aby w realizacji swoich największych pomysłów mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

  • Stawiamy realne cele i projektujemy rozwiązania, które może zrealizować konkretna firma. Pokazujemy narzędzia i prowadzimy przez cały proces.

  • Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam świadomie podchodzić do pomysłów, a marzenia zamieniać w konkretne cele.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Porozmawiajmy
o rozwoju Twojej firmy!

SEB-TEAM to firma doradczo - szkoleniowa, wspierająca także w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój.

Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń lub napisz.

TELEFON