OFERTA

Od lat skutecznie wspieramy duże i małe firmy, rozwijając kolejne obszary ich działania.

W NASZEJ OFERCIE

 W naszej ofercie znajdziecie pełen wachlarz propozycji dla biznesu w zakresie doradztwa.

Nasi specjaliści posiadają szerokie doświadczenie w prowadzeniu projektów pomagających firmom w znalezieniu najlepszych rozwiązań ulepszających funkcjonowanie i pracę ludzi. Wypracowaliśmy metody, które skutecznie pozwalają ocenić potrzeby klienta i zaprojektować cały proces zmian. Pracowaliśmy nad rozwojem dużych firm i pomagaliśmy młodym biznesom stawiać pierwsze kroki. Elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Nasi dotychczasowi partnerzy cenią sobie naszą umiejętność trafnej analizy potrzeb, skuteczność, otwartość na rozwiązania i budowanie relacji, która nie jest jednorazowym działaniem, ale kompleksowym podejściem do realizacji określonych zadań.

Nasze doświadczenie na rynku szkoleniowym jest duże. Prowadziliśmy setki szkoleń stacjonarnych i wyjazdowych dla firm z całej Polski i o różnorodnej tematyce. Nasi trenerzy to grono bardzo doświadczonych specjalistów z różnych branż. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do doboru trenerów do określonej grupy odbiorców, zwracając uwagę na najważniejsze elementy skutecznego szkolenia. Organizując spotkania zwracamy uwagę na odpowiednie zaprojektowane pomieszczenia z niezbędnym sprzętem, który ułatwia pracę i dobrą atmosferę.

Mamy w swoim portfolio setki projektów, na realizację których pozyskaliśmy zewnętrzne finansowanie, zdobyliśmy dotacje z różnych programów. Od samego początku działalności firmy ten element wsparcia firm był dla nas niezwykle ważny. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych menedżerów, potrafiliśmy pozyskiwać bardzo duże finansowanie projektów inwestycyjnych i innowacyjnych projektów miękkich. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, znając dokładnie wszystkie zasady programów dotacyjnych jesteśmy w stanie wspomóc w wyborze drogi finansowania, zaprojektować cały proces i przeprowadzić firmę przez najśmielsze i szeroko zakrojone działania. Naszą ogromną wartością jest umiejętność budowania skutecznych partnerstw między różnymi jednostkami. Potrafimy budować relacje biznesowe, które naszym klientom przynoszą nowe możliwości i otwierają kolejne drzwi do tworzenia wartościowych działań.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Porozmawiajmy
o rozwoju Twojej firmy!

SEB-TEAM to firma doradczo - szkoleniowa, wspierająca także w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój.

Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń lub napisz.

TELEFON