Cele, zadania i organizacja obrony cywilnej w jednostkach samorządu terytorialnego

Cele, zadania i organizacja obrony cywilnej w jednostkach samorządu terytorialnego

Cena: 599 zł brutto

Informacje o szkoleniu

Szkolenie przygotowuje organy administracji publicznej do realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej oraz prawidłowego działania w czasie zdarzeń nadzwyczajnych i klęsk żywiołowych.


Uczestnicy nauczą się realizować założenia oraz przygotowywać dokumenty o charakterze planistycznym, organizacyjnym, szkoleniowym, inwestycyjnym. Nabędą też umiejętność działania pod presją w sytuacjach kryzysowych, w warunkach zdarzeń nadzwyczajnych- klęsk żywiołowych, wypadków, imprez masowych w tym imprez masowych podwyższonego ryzyka.


PLAN SZKOLENIA:

  1. Obrona Cywilna w realiach samorządu lokalnego, gminnego.
  2. Sytuacje kryzysowe, sytuacje nadzwyczajne-procedury i sposób reagowania.
  3. Reagowanie w sytuacjach klęsk żywiołowych.
  4. Procedury prowadzenia akcji ratowniczych podczas wypadków masowych a także klęsk żywiołowych.
  5. Zadania Obrony Cywilnej w czasie pokoju.
  6. Zadania Obrony Cywilnej w czasie wojny.
  7. Zadania Obrony Cywilnej w czasie klęsk żywiołowych.
  8. Zadanie jednostek samorządu terytorialnego w czasie ochrony ludności w czasie imprez masowych, w tym także imprez podwyższonego ryzyka.

Zobacz także: Szkolenie „Świadczenia z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa z uwzględnieniem zmian od 01-01-2022” https://seb-team.pl/szkolenia/swiadczenia-z-ubezpieczenia-spolecznego-w-razie-choroby-i-macierzynstwa-z-uwzglednieniem-zmian-od-01-01-2022/

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Szkolenie poprowadzi

Ekspert w zakresie zarządzania bezpieczeństwem. Specjalizuje się w zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych oraz zarządzaniu bezpieczeństwem imprez masowych. Nadkomisarz Policji w stanie spoczynku. Profesor w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Autor 100 publikacji, w tym monografii naukowych. Aktywnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Odbył staże badawczo-dydaktyczne na Słowacji, w Bułgarii oraz na Ukrainie. Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku z zakresu zarządzania bezpieczeństwem.

Chcesz wziąć udział w tym szkoleniu?

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy
o rozwoju Twojej firmy!

SEB-TEAM to firma doradczo - szkoleniowa, wspierająca także w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój.

Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń lub napisz.

TELEFON