Projekt dostępność
Dostęp do wiedzy kluczem do zwiększenia Dostępności

Dostęp do wiedzy kluczem do zwiększenia Dostępności

SEB-TEAM jako partner Ośrodka Doradztwa i Treningu Kierowniczego współrealizuje projekt “Dostęp do wiedzy kluczem do zwiększenia Dostępności”. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nr projektu: UDA-POWR.02.02.21-00-DO15/20 Celem projektu jest aktywizacja przedsiębiorców w obszarze technologii asystujących i kompensacyjny oraz uniwersalnego projektowania poprzez wzrost kompetencji przedsiębiorców. Dofinansowanie projektu z UE: 4 499 […]

SEB-TEAM jako partner Ośrodka Doradztwa i Treningu Kierowniczego współrealizuje projekt “Dostęp do wiedzy kluczem do zwiększenia Dostępności”. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nr projektu: UDA-POWR.02.02.21-00-DO15/20 Celem projektu jest aktywizacja przedsiębiorców w obszarze technologii asystujących i kompensacyjny oraz uniwersalnego projektowania poprzez wzrost kompetencji przedsiębiorców. Dofinansowanie projektu z UE: 4 499 838,01 PLN Jakie korzyści może Ci przynieść udział w projekcie?

  • Pobudzisz myślenie innowacyjne. Twoi pracownicy poznają metodologie tworzenia innowacji i uzyskiwania nowych przełomowych rozwiązań.
  • Poznasz sposoby na generowanie oszczędności. Nasi doradcy pomogą rozwinąć i zoptymalizować aspekt dostępności konkretnych produktów/usług. Poprowadzą zespół tak, by znaleźć sposoby na obniżenie kosztów wprowadzania zmian związanych z dostępnością.
  • Uzbroisz zespół w sprawdzoną na świecie wiedzę. Uczestnicy poznają zagadnienia projektowania uniwersalnego, narzędzia Design Thinking czy praktyczną stronę TRIZ, stosowanego w działach R&D w największych światowych firmach produkcyjnych. Będą mieli możliwość uczyć się od najlepszych.
  • Zyskasz przewagę konkurencyjną. Przekonasz się, że nie ma sprzeczności pomiędzy projektowaniem dostępnych produktów i usług a generowaniem zysków finansowych. Przygotujesz się na zbliżający się wielkimi krokami trend i zadbasz o swoją silną pozycję na rynku.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej Projektu. Plakat projekt dostępność  

+48 607 057 017