PROF-MEDICA

FIZJOTERAPIA, PSYCHOLOG, LOGOPEDA, USŁUGI DLA SENIORÓW

PODMIOT LECZNICZY

Specjalizujemy się w fizjoterapii i rehabilitacji. Oferujemy też wsparcie psychologów i logopedów. Jesteśmy podmiotem leczniczym.

Dysponujemy doświadczoną kadrą, a usługi świadczymy w miejscu wskazanym przez klienta. Posiadamy wysokiej klasy, specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny.

Zatrudniamy specjalistów, których doświadczenie pozwala na realizację usług na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdują się różne formy rehabilitacji dla każdej grupy wiekowej, wsparcie psychologów, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, zajęcia logopedyczne. Stale rozwijamy naszą ofertę, więc jeśli potrzebujesz innych usług w tym zakresie, skontaktuj się z nami.

Na rynku wyróżniamy się także doświadczeniem w pracy z seniorami. Oferujemy kompleksowe  usługi dla osób 60 +. Nasi specjaliści znają specyfikę tej grupy docelowej i precyzyjnie potrafią dopasować działania do wymaganych potrzeb.

Współpracujemy w tym zakresie z firmami, samorządami i organizacjami pozarządowymi.

KADRA PROF-MEDICA

Janina Taczyńska

Koordynator ds. fizjoterapii

Fizjoterapeuta

Lubię pracę z ludźmi i chcę im pomagać lepiej funkcjonować. Wielką satysfakcję sprawia mi to, gdy pacjent po cyklu wizyt czuje się lepiej: ma szerszy zakres ruchu, zmniejszyły się dolegliwości bólowe. Uśmiech i radość w oczach nie tylko pacjentów, ale także ich rodzin oraz każde pozytywne słowo daje mi motywację do działania. Wyróżniają mnie takie cechy jak empatia i troska o pacjenta, otwartość i komunikatywność.  W mojej pracy zajmuję się m.in. poprawą kondycji psychofizycznej pacjenta, pomocą w adaptacji pacjenta do funkcjonowania z protezą, opóźnieniem efektów starzenia się, poprawą i utrzymaniem obecnej sprawności fizycznej czy podtrzymywanie zdolności pacjenta do samodzielnego funkcjonowania.

Julia Szwed

Fizjoterapeuta

Cierpliwość, wyrozumiałość i komunikatywność – to cechy, które pozwalają mi być coraz lepszą w mojej pracy. Cierpliwość to ważna cecha u tych, którzy pracują z ludźmi, wyrozumiałość pomaga wczuć się w sytuację pacjenta, a komunikatywności daje szansę na dotarcie do każdego, nawet najbardziej zamkniętego czy nieśmiałego. Zajmuję się zmniejszaniem dolegliwości bólowych u seniorów. Poprawiam komfort ich życia masażem, rehabilitacją, oraz rozmową i często  po prostu obecnością. Możliwość pomocy drugiemu człowiekowi w mojej pracy pozwala mi poczuć, że „to jest to”.

Anna Jakubiak

Fizjoterapeuta

Prowadzę zajęcia fizjoterapeutyczne. Zajmuję się pracą z pacjentami nad zmniejszeniem bólu i ograniczeń ruchowych.

Paulina Krajewska

Psycholog

Psycholog, psychoonkolog, trener umiejętności miękkich. 
Na co dzień pracuje z osobami w kryzysie emocjonalnym, borykającymi się z zaburzeniami lękowymi, nerwicą, stanami depresyjnymi oraz wszelkimi trudnościami w życiu osobistym i zawodowym. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu różnych obszarów psychologii, psychoedukacji oraz kompetencji miękkich  dla dorosłych i młodzieży.

Magda Marcinkowska

Psycholog

Psycholog, psychoterapeuta. 
Zajmuję się zapewnianiem opieki psychologicznej oraz udzielaniem wsparcia, szczególnie dzieciom, ale również osobom dorosłym. Pracuję nad kształtowaniem prawidłowych zachowań u dzieci, a także edukacją z zakresu kompetencji społeczno-emocjonalnych.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Porozmawiajmy
o rozwoju Twojej firmy!

SEB-TEAM to firma doradczo - szkoleniowa, wspierająca także w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój.

Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń lub napisz.

TELEFON