SEB-TEAM NASZA KADRA

PRACUJEMY DLA WAS

Nasz zespół cały czas się rozwija, aby sprostać Państwa wymaganiom. Ważnymi dla nas wartościami jest rzetelność i terminowość. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie działań.

Współpracujemy też na stałe z najlepszymi trenerami, profesjonalną kadrą specjalistów z różnych dziedzin, w tym fizjoterapeutami i psychologami. Mamy kreatywny zespół, który rozwija naszą ofertę. Do Państwa dyspozycji są także doświadczeni i pomocni handlowcy, otwarci na Państwa potrzeby i nastawieni na wsparcie Klientów.

KADRA SEB-TEAM

Edyta Jaworska

Prezes SEB-TEAM, doświadczony szkoleniowiec i doradca biznesowy

„Pasja do pracy jest tym, co mnie wyróżnia. Angażuję się w nią całą sobą. Po prostu żyję tym, co robię, bo sprawia mi to ogromną radość.”

Prowadzę firmę, która świadczy usługi wspierające rozwój organizacji. Jestem partnerem biznesowym dla wielu firm. Praca moja i mojego zespołu pozwoliła rozwijać się wielu podmiotom. Udzielamy wsparcia zarówno na płaszczyźnie inwestycyjnej, związanej z rozbudową infrastruktury lokalowej, IT czy technicznej. Przede wszystkim skupiamy na podnoszeniu kompetencji kadr.

Jestem doświadczonym trenerem, certyfikowanym przez PAIZ Consulting, a także  międzynarodowym trenerem DISC. Prowadzę szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta, pozyskiwania środków zewnętrznych na rozwój organizacji, zarządzania, pisania biznes planów. Praca na sali szkoleniowej to dla mnie zawsze wyzwanie. Moim zadaniem zawsze jest wspieranie celów partnerów biznesowych.

Jako doradca biznesowy wiem, że aby się rozwijać, trzeba szukać nowych możliwości i wychodzić z własnej strefy komfortu, biorąc odpowiedzialność za podejmowane decyzje.

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu moja firma SEB-TEAM jest partnerem akcji „Szkoła Bliska Pracy”. Wspólnie z Lacroix Electronics i gminami powiatu kwidzyńskiego wspieramy wybory zawodowe młodzieży z lokalnych szkół.

Współpracuję z Wyższą Szkoła Bankową w Gdańsku, pomagając młodym ludziom spełniać marzenia o własnej działalności gospodarczej. Jako wykładowca akademicki prowadziłam zajęcia ze studentami z zakresu zarządzania. Pracując dla Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego towarzyszyłam setkom firm wejść na rynek oraz mierzyć się z wyzwaniem pracy na własny rachunek i rozwijaniem działalności gospodarczej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Polskapresse, oddział w Gdańsku na stanowisku szefa oddziału i kierownika zespołów sprzedaży. Wielokrotnie byłam nagradzana za osiągane wyniki.

Studia magisterskie ukończyłam na specjalności z doradztwa zawodowego i personalnego, a na moje wybory zawodowe największy wpływ miały studia podyplomowe na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi.

Nawiązywanie nowych relacji biznesowych i pozyskiwanie klientów to w dzisiejszych czasach ambitne wyzwanie.

Prywatnie jestem żoną Piotra i matką trzech synów. Lubię podróże, dobrą kuchnię. Interesuję się sportem i historią.

Wierzę, że jesteśmy odpowiedzialni za to, gdzie dziś jesteśmy i z czym się mierzymy. Moja filozofia życiowa opiera się na jasnym wyznaczaniu sobie celów, a każdego ranka wiem, jaką drogą będę podążać.

Kieruję się zasadą, że jeżeli nie mamy własnych celów, jesteśmy skazani na realizację celów innych.

Agnieszka Cymerman

Kierownik biura

Koordynuję działania biura i zarządzam pracą zespołu. Konsekwentnie dążę do obranych celów, rozwiązując pojawiające się problemy. Jestem otwarta na zmiany, które w działalności firmy są codziennością. Dzięki mojej wytrwałości i aktywnemu angażowaniu się w wykonywane działania, nasi klienci są zadowoleni z naszych usług i wracają do nas.

Agnieszka Nelkowska

Kierownik ds. sprzedaży

„Marzenia nie spełniają się tylko dlatego, że marzysz. To ciężka praca sprawia, że wszystko się urzeczywistnia”.  Koordynuję i zarządzam pracą zespołu sprzedaży oraz aktywnie współpracuję z innymi zespołami w obrębie firmy. Dbam o rozwijanie pozytywnych kontaktów handlowych oraz nadzoruje kampanie promujące sprzedaż szkoleń. Kreatywność, pracowitość, umiejętność nieszablonowego myślenia oraz otwartość na wszelkie innowacje, pozwala mi nadążać za zmieniającymi się Państwa potrzebami, zarówno w treści, jak i w formie oferowanych szkoleń.

Agata Lepczyńska

Specjalista ds. administracji

Otwartość na oczekiwania klientów i zmienność w podejmowanych działaniach to cechy, które wpisują się w mój charakter. Cieszę się z pracy w dobrym zespole, a moja skrupulatność i dążenie do celu sprawiają, że moje działania są efektywne. Tworzę harmonogramy zajęć, warsztatów i szkoleń. Kompletuję dokumentację projektową, szkoleniową i biurową. Odpowiadam za kontakt z naszymi trenerami i klientami.

Ewelina Lewandowska

Specjalista ds. sprzedaży

Tworzę oferty szkoleniowe i zajmuję się sprzedażą szkoleń z naszego portfolio. Kreatywnie podchodzę do działań, dzięki czemu Państwa prośby i zapytania przeradzają się w skuteczne szkolenia. Zadowolenie klientów jest dla mnie bardzo ważne. Moja praca daje mi szansę na stały rozwój i uczenie się nowych rzeczy w prężnie działającym zespole.

Anna Zgryza

Specjalista ds. sprzedaży

Wspieram innych członków zespołu w realizacji zadań związanych ze sprzedażą szkoleń dla Oświaty.
Jestem osobą ambitną, która wyznacza sobie cele i dąży do osiągnięcia jak najlepszych wyników w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Uśmiech i pozytywna energia sprawiają, że bez problemu nawiązuję kontakty i przezwyciężam wszelkie trudności. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy, a moja pasja do dzieci pozwala mi spojrzeć na każdy problem z szerszej perspektywy, a także sprawia, że myślę nieszablonowo- łączę pracę z czymś co kocham. „Kto robi to, co kocha, ten na co dzień ma do czynienia z czystą magią”- Preethi Nair

Paulina Krajewska

Psycholog

Psycholog, psychoonkolog, trener umiejętności miękkich. W swojej pracy wykorzystuję metody integrujące różne nurty psychologii, dopasowując technikę pracy indywidualnie do pacjenta. Obecnie przygotowuję się do procesu certyfikacji w kierunku psychoterapii integracyjnej.
Na co dzień pracuję z osobami w kryzysie emocjonalnym, borykającymi się z zaburzeniami lękowymi, nerwicą, stanami depresyjnymi oraz wszelkimi trudnościami w życiu osobistym i zawodowym. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu różnych obszarów psychologii, psychoedukacji oraz kompetencji miękkich dla dorosłych i młodzieży. 

Magda Marcinkowska

Psycholog

Psycholog, psychoterapeuta. 
Zajmuję się zapewnianiem opieki psychologicznej oraz udzielaniem wsparcia, szczególnie dzieciom, ale również osobom dorosłym. Pracuję nad kształtowaniem prawidłowych zachowań u dzieci, a także edukacją z zakresu kompetencji społeczno-emocjonalnych. Umiejętność pracowania pod presja czasu i szybkie dostosowywanie się do nowych sytuacji, a także empatia pozwalają na zrozumienie sytuacji każdej osoby, z którą się spotykam. W mojej pracy lubię możliwość kontaktu z ludźmi znajdującymi się w różnej grupie wiekowej i borykającymi się z różnymi problemami. 

Janina Taczyńska

Koordynator ds. fizjoterapii

Fizjoterapeuta

W mojej pracy zajmuję się m.in. poprawą kondycji psychofizycznej pacjenta, pomocą w adaptacji pacjenta do funkcjonowania z protezą, opóźnieniem efektów starzenia się, poprawą i utrzymaniem obecnej sprawności fizycznej czy podtrzymywanie zdolności pacjenta do samodzielnego funkcjonowania.

Anna Jakubiak

Fizjoterapeuta

Prowadzę zajęcia fizjoterapeutyczne. Zajmuję się pracą z pacjentami nad zmniejszeniem bólu i ograniczeń ruchowych.

Julia Szwed

Fizjoterapeuta

Zajmuję się zmniejszaniem dolegliwości bólowych u seniorów. Poprawiam komfort ich życia masażem, rehabilitacją, oraz rozmową i często  po prostu obecnością. Cierpliwość, wyrozumiałość i komunikatywność – to cechy, które pozwalają mi być coraz lepszą w mojej pracy. 

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Porozmawiajmy
o rozwoju Twojej firmy!

SEB-TEAM to firma doradczo - szkoleniowa, wspierająca także w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój.

Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń lub napisz.

TELEFON