O nas | SEB-TEAM

SEB-TEAM ﹥ POZNAJ NAS

Zrealizowaliśmy już setki projektów, które zmieniły firmy i pozwoliły im się rozwinąć.

O NAS

Partnerstwo, jasne zasady współpracy i determinacja w dążeniu do wspólnie wyznaczonych celów to nasza recepta na skuteczne działanie. Na rynku doradczo – szkoleniowym jesteśmy już 10 lat, a nasze doświadczenie i zrealizowane projekty są gwarantem najwyższej jakości usług.

Do każdej potrzeby biznesowej podchodzimy jak do wyzwania, któremu wspólnie możemy sprostać. Przedstawiamy rozwiązania, pokazujemy alternatywy, patrzymy na rozwój jak na proces, który ma doprowadzić organizację do sukcesu. Robimy to skutecznie i z zaangażowaniem. Świadczą o tym dotychczasowe opinie naszych klientów.

Trafnie potrafimy określić potrzeby naszych klientów, przeanalizować obecną sytuację i wskazać najlepsze rozwiązania. Mamy dużą bazę partnerów, dzięki którym możemy jeszcze więcej.

Efektywne działania to klucz do biznesu otwartego na zmianę.

„Moja determinacja i odpowiedzialność za każdy element działań naszych klientów, pozwoliły odnieść sukces wielu firmom, także i mojej. Dziś dzięki zaufaniu każdego z partnerów biznesowych, mogę wraz ze swym zespołem realizować projekty na miarę Państwa i moich własnych marzeń.”

Edyta Jaworska

O FIRMIE

SEB-TEAM to firma doradczo – szkoleniowa. Zrealizowaliśmy do tej pory kilkadziesiąt dużych projektów biznesowych, prowadziliśmy liczne działania oparte o finansowanie ze środków unijnych i krajowych.

Współpracujemy z biznesem (zarówno dużymi, jak i małymi firmami), samorządami, organizacjami pozarządowymi, placówkami oświatowymi i zdrowotnymi. Oferujemy także szeroki wachlarz możliwości dla indywidualnych klientów.

Szkolimy pracowników różnych branż, zarówno kadrę menedżerską, jak i specjalistów. Prowadzimy doradztwo, wspieramy firmy, znajdujemy rozwiązania rozwojowe i pomagamy pozyskiwać środki na realizację najśmielszych pomysłów.

Pracujemy długofalowo, zawsze z nastawieniem na realizację celów klienta. Ważny jest dla nas proces, przez który idziemy razem z Państwem. Zależy nam na zaufaniu, dzięki któremu kolejne kroki w realizacji wspólnych zadań idą sprawniej.

Nie przestajemy się rozwijać. Dziś nasz zespół tworzy 12 osób, stale pracujących przy realizacji codziennych zadań. Współpracujemy z szeregiem doświadczonych trenerów, szkoleniowców, specjalistów z konkretnych branż, ekspertów.

ODWIEDŹ NAS RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

NOWA SIEDZIBA

Od czerwca 2021 roku znajdziecie nas w nowym miejscu. Nasze biuro mieści się przy ul. Toruńskiej 19F/7 w Kwidzynie.

+48 607 057 017