Pozyskiwanie środków | SEB-TEAM

OFERTA ﹥ POZYSKIWANIE ŚRODKÓW

Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie dochodzenia do celu.

POZYSKIWANIE ŚRODKÓW

Zajmujemy się procesem pozyskiwania środków z programów europejskich i krajowych. Jeśli myślisz o rozwoju swojej działalności, chcesz wdrożyć nowe rozwiązanie, wesprzeć dotychczasowe działania, zrealizować innowacyjny projekt – skontaktuj się z nami!

Bierzemy udział w całym procesie, od analizy pomysłu i odpowiedzi na potrzeby biznesowe organizacji, przez znalezienie źródeł finansowania, sporządzenie wniosku z dokumentacją, a także w trakcie realizacji projektu. Wspieramy naszych klientów tak długo, jak tego potrzebują.

Naszym atutem jest duże zaangażowanie w proces, budowanie zaufania między nami a klientem, terminowość, konsekwencję i determinację w realizacji celów. Zbudowaliśmy także dużą sieć partnerów, dzięki którym możemy skutecznie realizować nawet najśmielsze pomysły.

Pomogliśmy już setkom klientów zwiększyć zyski ze sprzedaży

Zawsze patrzymy do przodu i to spojrzenie pokazujemy też naszym klientom, aby w realizacji swoich największych pomysłów mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Stawiamy realne cele i projektujemy rozwiązania, które może zrealizować konkretna firma. Pokazujemy narzędzia i prowadzimy przez cały proces.

Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam świadomie podchodzić do pomysłów, a marzenia zamieniać w konkretne cele.

+48 607 057 017