OFERTA POZYSKIWANIE ŚRODKÓW

Wspieramy klientów i budujemy partnerstwa biznesowe.

POZYSKIWANIE ŚRODKÓW

Zajmujemy się procesem pozyskiwania środków z programów europejskich i krajowych. Jeśli myślisz o rozwoju swojej działalności, chcesz wdrożyć nowe rozwiązanie, wesprzeć dotychczasowe działania, zrealizować innowacyjny projekt – skontaktuj się z nami!

Bierzemy udział w całym procesie, od analizy pomysłu i odpowiedzi na potrzeby biznesowe organizacji, przez znalezienie źródeł finansowania, sporządzenie wniosku z dokumentacją, a także w trakcie realizacji projektu. Wspieramy naszych klientów tak długo, jak tego potrzebują.

Naszym atutem jest duże zaangażowanie w proces, budowanie zaufania między nami a klientem, terminowość, konsekwencję i determinację w realizacji celów. Zbudowaliśmy także dużą sieć partnerów, dzięki którym możemy skutecznie realizować nawet najśmielsze pomysły.

Pomogliśmy już setkom klientów zwiększyć zyski ze sprzedaży

  • Zawsze patrzymy do przodu i to spojrzenie pokazujemy też naszym klientom, aby w realizacji swoich największych pomysłów mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

  • Stawiamy realne cele i projektujemy rozwiązania, które może zrealizować konkretna firma. Pokazujemy narzędzia i prowadzimy przez cały proces.

  • Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam świadomie podchodzić do pomysłów, a marzenia zamieniać w konkretne cele.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Porozmawiajmy
o rozwoju Twojej firmy!

SEB-TEAM to firma doradczo - szkoleniowa, wspierająca także w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój.

Poznaj naszą ofertę! Zadzwoń lub napisz.

TELEFON